Президент пообіцяв медикам переглянути медреформу

8 месяцев назад 0

В Україні буде створено спеціальну колегію при президентові за участі медиків. Вона має до 1 березня переглянути усі етапи медреформи.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час відвідування Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, повідомляє Укрінформ.

— Ми домовилися, що при Президентові України зараз зробимо колегію з видатними лікарями всієї країни – починаючи не тільки з головних лікарів, а це і фельдшери, усі фахівці. Ми поставили таку задачу, задача була поставлена вчора, що на цьому тижні ми зберемо цю колегію — Володимир Зеленський, президент України.

Ця колегія має проаналізувати як вже запроваджені етапи медреформи, так і ті, які поки у планах. Склад колегії Зеленський пообіцяв оголосити найближчим часом.

— Це будуть дуже відомі лікарі, які хочуть побачити всю цю реформу, дати їй аналіз і сказати, туди всі ми ідемо всією країною, чи не туди. І що треба зробити, щоб у нас була нормальна заробітна плата, нормальна медицина і нормальні умови — Володимир Зеленський, президент України.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.