"Таврійського ярмарку" на Херсонщині не буде

3 недели назад 0

Чи не найвідоміший торговельний майданчик та бізнес-форум, який ось уже два десятиліття щороку проводять на Херсонщині, не збирається нинішньої осені відкривати влада Нової Каховки.
Причина відмови від популярного заходу національного значення тривіальна — загроза розповсюдження коронавірусу.
У бесіді з власкором "Голосу України" міський голова Володимир Коваленко пояснив : "На "Таврійський ярмарок" завжди приїжджали торгувати переважно ремісники та аграрії із західноукраїнських регіонів — винятком були хіба що пасічники з Полтавщини. Але ж на заході міста й райони якщо не в червоній, то в помаранчевій зоні — заражених багато. Тому такий багатолюдний захід може спровокувати новий спалах хвороби. Через нього Нова Каховка сама ризикує потрапити до зони жорстких карантинних обмежень із закриттям кафе, ринків та магазинів. У такому разі місцеві комерсанти мене просто "розірвуть".
Утім, частина містян вважає: "Таврійський ярмарок" має право на існування і в умовах епідемії. Але лише тоді, коли участь у ньому дозволити тільки гостям з Херсонщини. Однак такий варіант не влаштовує організаторів дійства: кажуть, буде не той масштаб, і численних відвідувачів він не привабить.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.