Садочок під Херсоном отримав сучасну техніку

8 месяцев назад 0

Завтра, 10 червня ясла-садок у селищі Садове під Херсоном зустрічатиме своїх вихованців після карантинної перерви.
Тож, тут активно готуються до роботи. А щоб освітньо-виховний процес був якомога якіснішим та урізноманітненим, Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе", у співпраці з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст", попіклувались про матеріально-технічну базу садочка, вручивши інтерактивну дошку та мультимедійний проектор.
Директор закладу Олена Маюк наголосила на актуальності такої допомоги: "Зараз ХХІ століття і дошкільна освіта, як первинна ланка всього процесу, має бути сучасною, як наші діти! Тепер ми зможемо використовувати нові технології: завантажимо навчальні програми і будемо готувати діток до "Нової української школи". Завжди краще, коли до слухового сприйняття долучається і здорове. Так дітки набагато краще засвоюватимуть розвиваючий матеріал.
Розмістимо мультимедійну систему в актовій залі школи, щоб працювати як із зведеними групами, так і з батьківським колективом. Дякуємо Юрію Рожкову і за те, що потурбувався про нашу безпеку. Вже неодноразово нам надавав антисептики й мило, а зараз привіз ще й захисні маски, які пошили старші діти-волонтери з ліцеїв Херсонської області. Ми усім вдячні за такі дарунки, вони для нас дуже доречні! 10 червня наші двері знову відкриті для малят, їхнього цікавого і безпечного дозвілля!" Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.