Юрій Соболевський: Діджиталізація – це прозоро та об'єктивно

3 недели назад 0

Мобільний додаток «Дія 2.0» було оновлено та доповнено низкою нових можливостей. Офіційна презентація нововведень відбулася вчора, 5 жовтня.
«Ми впевнено рухаємось курсом на цифрову трансформацію нашої держави. Президент України Володимир Зеленський задекларував це під час своєї виборчої кампанії, і я радий бачити, як його наміри послідовно втілюються у життя.
Діджиталізація – це не тільки зручно, коли немає необхідності мати справу з великою кількістю паперів та відвідувати багато інстанцій, стояти в чергах. Це також дуже дієвий метод боротьби з корупцією. В мобільному додатку немає чиновника, який може затягувати вирішення питання чи вимагати хабар. Все цілком прозоро та об’єктивно.
І я вважаю, чим більше послуг ми автоматизуємо, тим комфортніше буде всім займатися справами, не відволікаючись на бюрократію», — прокоментував нововведення голова Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Юрій СОБОЛЕВСЬКИЙ .
Відтепер за допомогою смартфона, не виходячи з дому, можна :
— відкрити банківський рахунок; — відкрити ТОВ за 30 хвилин; — отримати електронний медичний висновок про народження дитини; — почати будівництво або ввести об'єкт в експлуатацію онлайн. Послуги автоматичні і не потребують втручання чиновників; — зареєструвати місце проживання дитини до 14 років (поки що в Києві та Харкові, до кінця року – по всій країні) — сплатити штраф за порушення ПДР та борги виконавчих проваджень. — поділитися цифровою копією свого документа (наприклад, у банку). отримати онлайн послугу єМалятко – це оформлення 10 послуг за однією заявою.
Також у додатку «Дія 2.0» тепер можна отримати такі документи :
— свідоцтво про народження дитини; — довідка внутрішньо переміщеної особи; — цифровий ІПН (податковий номер); — актуальне місце реєстрації.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.