В Херсоні в університетському парку встановлять смарт-дерево для зарядки гаджетів

1 месяц назад 0

У Херсонському державному університеті триває модернізація та благоустрій паркового містечка. З’являються нові локації для відпочинку та комфортного проведення часу. Не забули й про інновації.
Так, незабаром на території парку планують встановити smart-дерево – технологічну конструкцію з маленьких сонячних батарей. Ініціатором даної ідеї виступив факультет комп’ютерних наук, фізики та математики ХДУ. А втілення проєкту, за словами декана факультету Наталії Кушнір, стало можливим завдяки підтримці випускників факультету.
«Щиро дякуємо групі компаній «ЮГСВЕТ» в особі генерального директора Олега Ковальова, ТОВ ТД «Ватра Південний Регіон» в особі директора Володимира Подпалова за підтримку нашого проєкту. Особлива подяка випускникам факультету – головному інженеру ТОВ ТД «Ватра Південний Регіон» Олександру Ведьорнікову та начальнику цеху СМД Борису Кедровському за реалізацію проєкту для підзарядки мобільних телефонів та інших пристроїв», — зазначає Наталія Кушнір на своїй сторінці у Фейсбук.
Незвичайне дерево з’явиться на локації факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
Встановлення smart-дерева на території університету дасть змогу студентам, викладачам, співробітникам та пересічним містянам за необхідності підживити свої гаджети.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.