В Херсоні відзначили свято корейської культури

2 недели назад 0

Херсонщина вражає своєю багатоетнічністю. Кожен народ є особливим, а кожна традиційна культура – неповторною. Корейці – невід’ємна частина нашого багатонаціонального краю.
Саме тому в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім Олеся Гончара відбувся мистецький захід — калейдоскоп корейської культури «Корея: далека та близька». Під час заходу присутні мешканці міста дізнались про традиції та найважливіші свята корейського народу – кванбокчоль (День визволення Кореї) та чхусок (День врожаю). Гостей вразила історія визволення Кореї від колоніального гніту Японії, адже доля корейського народу дуже перекликається зі шляхом боротьби українців за свою незалежність! Цікавими для всіх виявилися особливості святкування Дня врожаю, про які розповіла Людмила Федорівна Видриган – керівниця Херсонського корейського національно-культурного товариства.
Для гостей звучала народна корейська музика, лунала народна корейська пісня «Аіран» у виконанні Надії Снігур (Кім), а також всі на власні очі побачили красу традиційного бойового мистецтва тхеквондо.
Меседж заходу був таким: ми різні за національністю, мовою, релігією, та душа у всіх нас одна – українська!Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.