В Олешківській райраді відпрацьовують механізм передачі спеціалізованої школи

3 месяца назад 0

Сьогодні, 24 червня відбулося засідання робочої групи з питань передачі Олешківської спеціальної школи Херсонської обласної ради у комунальну власність Олешківської районної ради.
Згідно рішення Херсонської обласної ради у комунальну власність Олешківської районної ради було передано майновий комплекс Олешківської спеціальної школи Херсонської обласної ради. З метою дотримання вимог чинного законодавства під час процедури передачі, зміни її власника, аби не порушити права учнів та працівників вищеназваного закладу, представницьким органом влади області була створена робоча група, перше засідання якої відбулося у приміщення спеціалізованої школи під головуванням депутатів обласної ради Василя Борисова та Ігоря Дроговоза.
У даному заході взяли участь члени робочої групи: депутати Олешківської районної ради – заступник голови Костянтин Буганов, голова постійної комісії з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії із ЗМІ Георгій Журавко, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, директор і головний бухгалтер Олешківської спеціальної школи, а також запрошені – голова районної ради Павло Потоцький, радник голови Людмила Шелудько та ЗМІ.

Головне питання порядку денного – обговорення покрокового плану прийняття навчального закладу до спільної власності територіальних громад Олешківського району будівель, споруд, техніки, основних засобів та інших матеріальних активів, що знаходяться в оперативному управлінні Олешківської спеціальної школи, прийняти рішення щодо зміни назви, внесення змін до статуту, до Єдиного державного реєстру, та як винайти кошти на її утримання. За попередніми розрахунками для збереження роботи закладу у цьому році необхідно виділити з районного бюджету 1,5 млн грн.
Засідання пройшло злагоджено та конструктивно. У ході спілкування учасники вирішили негайно звернутися до голови Херсонської обласної державної адміністрації за наданням офіційної інформації щодо загальної суми коштів державної субвенції, необхідних для утримання школи.
За матеріалами Олешківської районної ради


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.