Викладач Херсонського державного університету присвятив пісню річниці Незалежності України

1 месяц назад 0

З нагоди святкування 30-річчя Незалежності України старший викладач факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету, заслужений діяч мистецтв України Олексій Пономарьов написав та виконав вокальну композицію «Йди на сонце».
Олексій Пономарьов розповів, що пісня «Йди на сонце» стала для нього однією з найпотужніших та знакових за останні роки музичної кар’єри.
…Крок за кроком кожен з насЙде до мрії, але часШвидко так біжить, стрімко так іде.Крок за кроком доля нас веде…
«Ці слова звучать майже наприкінці пісні. Але, на мій погляд, у них закладено найголовніший сенс сьогодення», – зазначив автор.
Олексій Пономарьов вдало поєднує викладацьку та музичну діяльність. Після закінчення Херсонського державного університету він повернувся до Alma mater вже у статусі викладача. Бере активну участь у багатьох музичних та мистецьких заходах, що проводяться як на базі ХДУ, так і за його межами. Пише пісні для вистав Херсонського академічного обласного театру ляльок та студентського народного театру ХДУ «Студі-Арт», виступає продюсером різноманітних проєктів, виконує естрадні композиції у професійному сучасному аранжуванні.
На створення пісень Олексія надихає любов до музики, до життя та подій, які відбуваються в буденності. За його словами, музиканту важливо зачепити слухача, пробудити спектр емоцій та почуттів.
Цьогоріч Олексій Пономарьов випустив україномовний альбом «БРАМА». До вокальної збірки увійшли композиції, у яких, за словами автора, розповідається про події, що останніми роками відбуваються в нашій країні. «Українці потребують мотивації для досягнення мети, віри у власні сили та у майбуття. Саме про це майже всі пісні альбому», – підкреслив автор.
Робота тривала півроку. Долучився до запису альбому гітарист гурту General Voice Андрій Костиря.
Оновлену версію пісні «Йди на сонце» під фортепіано (оригінал пісні вийшов в альбомі «БРАМА) було записано за один вечір. Адже, на думку співака, так вона звучить більш чуттєво та емоційно. Дану вокальну композицію автор присвятив 30-й річниці Незалежності України.
«Незважаючи не складнощі у житті, людина завжди повинна йти до світла – до сонця – ніколи не зупинятися та не здаватися», – підсумував Олексій Пономарьов.

Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.