Віталій Булюк: Конституція – це фундамент, на якому тримається держава

3 месяца назад 0

Заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк привітав херсонців з Днем Конституції України :
Шановні земляки! Прийміть щирі вітання з великим державним святом – Днем Конституції України!
Ми – українці з давніх-давен, а Конституції Незалежної України лише 24 роки. Та за цей невеликий проміжок часу кожен Президент України і різні політичні партії не припиняли спроби переписати її під себе.
Так наша держава перетворювалася з президентсько-парламентської в парламентсько-президентську, а потім навпаки. Ми можемо ще багато разів вдосконалювати Конституцію, навіть зробити її ідеальною. Та чи стане кращим від цього життя кожного українця?
У нинішній редакції Основного Закону, наділеному найвищою юридичною силою, прописані запоруки суверенності і демократії держави, свобод, прав і обов’язків громадянина України. Стаття 3 Конституції наголошує на тому, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, а держава відповідає перед людиною за свою діяльність.
Вже лиш за визнання абсолютної цінності людини, ми маємо шанувати свою Конституцію, а виконувати всі її закони зобов’язані без винятку – адже це фундамент, на якому тримається держава.
Мудрості нам і далекоглядності на шляху розбудови нашої державності, добробуту і затишку в родинах!
З повагою, Віталій БУЛЮК , заступник голови Херсонської обласної ради, лідер партії «Наш край» у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.