Віталій Булюк покладається на мудрість нашого народу

3 месяца назад 0

Сьогодні, 19 червня — день українського фермера, який вперше відзначають тисячі жителів Херсонщини, — підкреслив заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк і нагадав:
…Переважно усі, хто має стосунок до агропромислового комплексу, — вихідці із села. Розпочавши звідти свій шлях, ми так і продовжуємо жити інтересами землі. Серед нас немає земельних латифундистів. Є лише ті, хто працює сам та дає роботу іншим.
Вже давно в нашому лексиконі є окремий термін – фермер, яким ми називаємо і тих, хто сіє хліб, і тих хто займається тваринництвом. Та лише зараз на 29 році Незалежності, з'явився день, який виділив цю працю в окреме професійне свято.
— Шановні друзі, згадайте, скільки разів увечері ви давали собі обіцянку кинути цю роботу: бо знову полягла пшениця, чи пропало все, у що ви вклали кошти й душу. Або, якщо навіть все зійшло і виросло – то нікому продати. Та прокинувшись разом із сонцем, ви так ні разу не зважилися на такий крок. І знову починали все з початку.
Шановні фермери, зі святом! Ви професіонали, які зростали самотужки. Вам вже давно не потрібно комусь доводити, що вмієте вирощувати щедрі врожаї. Ваша продукція давно має власний бренд – «херсонська», що означає — якісна та створена з любов’ю. У вас є – досвід і бажання. Вам би ще не заважали працювати, ставлячи перепони то недолугими законами, то відвертими провокаціями.
І все ж я покладаюся на мудрість нашого народу. Цю віру в мені підтримують усі ті, з ким пліч-о-пліч усі ці роки займаємося однією справою – вирощуємо хліб, годуємо Україну та наповнюємо державну казну, — наголосив Віталій БУЛЮК:


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.