У Генічеському районі реалізовано творчий проект

3 дня назад 0

"Мистецтво жити разом" — так називається цікавий творчий проєкт, який було реалізовано за ініціативи голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова.
У минулий вівторок, 15 жовтня людей з інвалідністю запросили до скарбниці нашого району. Для них провели екскурсію, показали документальний фільм про людей з обмеженими можливостями, які змогли самореалізуватися у житті. Всіх учасників творчого проєкту запросили на частування за солодкі столики та концертну програму.
Голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов та його заступник Віктор Краєвий відзначили подяками активістів Генічеської районної спілки інвалідів, ювілярів 2020 року та голів первинних організацій інвалідів. Вони побажали присутнім сил, здоров’я та успіхів у всіх їх починаннях.
Організатори заходу: Риковська мистецька школа Генічеської районної ради, Генічеський районний краєзнавчий музей Генічеської районної ради, Генічеська районна спілка інвалідів за підтримки Генічеської районної ради та Благодійного Фонду Альберта Черепахи.
Фото: Олександр КОСЕНКО


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.