У Голій Пристані найбільше доведеться платити співакам і гітаристам

1 месяц назад 0

На офіційному сайті міської ради оприлюднений проєкт рішення, яким хочуть встановити розмір плати за навчання у Голопристанській дитячій школі мистецтв на 2020-2021 навчальний рік.
Так, за навчання грі на фортепіано та гітарі треба буде викласти 220 гривень. У стільки ж обійдуться уроки з естрадного вокалу.
Скрипка, духові інструменти (флейта, гобой, кларнет, саксофон, труба, тромбон, валторна, сопілка) коштуватимуть 180 грн. Така ж вартість за навчання грі на народних інструментах (баян, акордеон, бандура, домра, балалайка, цимбали). Також 180 гривень коштуватимуть заняття театральним мистецтвом, академічним співом, уроки в хореографічному та художньому відділенні.
Усі заняття у філії школи мистецтв, що знаходиться у Старій Збур’ївці, коштують на 40 гривень дешевше, ніж у Голій Пристані. Окрім фортепіано, гітари та естрадного співу – там різниця у 60 гривень. У філії також немає занять на духових інструментах.
Безкоштовно навчатись зможуть :
• діти з багатодітних сімей; • діти з малозабезпечених сімей; • діти-інваліди; • діти-сироти; • діти, позбавлені батьківського піклування. • діти військовослужбовців Збройних Сил України строкової та контрактної форми та працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків; • діти, батьки яких є учасниками проведення антитерористичної операції; • діти, батьки яких загинули (померли) під час участі у проведенні антитерористичної операції.
Знижку у 50% вартості навчання встановили для :
— дітей з неповних сімей (втрата годувальника); — дітей чорнобильців; — дітей, батьки яких є інвалідами праці, інвалідами дитинства, інвалідами І та ІІ групи загального захворювання; — дітей одиноких матерів; — одному з двох дітей: за одного – 100% (за менш оплачуваний інструмент), за другого – 50% (за більше оплачуваний інструмент).
Олена ПІМЕНОВА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.