У Херсоні допомагають дітям підготуватися до школи

1 месяц назад 0

Вчора, 18 серпня підготуватися до школи дітям та батькам допомагали співробітники Гончарівки в Таврійському мікрорайоні Херсона, на майданчику біля ТРЦ «Променад-Плаза».
Тема чергової акції літнього проєкту «Бібліотека під хмарами» була цікавою та важливою – «Налаштуйся на новий навчальний рік».
А правильно налаштуватися на початок занять у школах відвідувачам нашої локації допомагала пізнавальна література для дітей та «батьківська» психологічна література для дорослих, науково-популярні видання.
Не менш корисною виявилася і улюблена серед херсонців «Розумна читаюча ручка» – багато охочих, здебільшого молодшого віку, «спілкувалися» з нею, читаючи казки трьома мовами. Також майбутні школярі вчилися рахувати та вирішувати математичні завдання.
Крім того, велику увагу до себе привернули майстер-клас із папертолі, де малеча охоче робила яскраві 3D-листівки, та краєзнавчі пазли: скласти герб Херсона або видатну пам’ятку міста припало до душі юним містянам.
«Бібліотека під хмарами» готує для вас ще багато цікавого та корисного! Наступного тижня чекайте нас на новій локації й з новою програмою. Слідкуйте за анонсами!
Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.