У Херсоні проходить смачна акція для першачків

1 месяц назад 0

Херсонський підприємець Ілля Карамаліков пропонує цікаву акцію для першачків: Приведи бабусю або дідуся на піццу і отримай порцію піцци в подарунок!
Слід відзначити, що це вже не перша соціальна акція від підприємця. Подібні акції — прояв соціально відповідального бізнесу від Іллі Карамалікова. Батько п'ятьох дітей, він прагне до того, аби в місті, де він живе і працює, було комфортно.
Він неодноразово на цьому наголошує і сприяє: влаштовує цікаві акції у своїх закладах, а також допомагає активним мешканцям мікрорайону, де живе — Острова. Одна з яскравих його активностей — шашлик для тих, хто прибирав біля річки. А ще — розіграші та інші цікаві ініціативи.
На початку 2020 року Ілля вже пригощав відмінників піцею в одному зі своїх закладів. Тоді в мікрорайоні Острів жваво користувались пропозицією «Піцца для відмінника. Мешканці мікрорайону були задоволені акцією, а вдячні коментарі жевріли добрим гумором.
Цього року Ілля Карамаліков пропонує акцію саме для першачків — тих, хто вперше іде до школи: « Ця акція саме для першокласників, бо я хочу, аби вони зробили свій перший відповідальний дорослий крок у новому житті: попіклувались про іншу людину », — розповідає Ілля КАРАМАЛІКОВ .
Отже, всіх першачків чекають 1 вересня о 17.00 у «Rey Bar» : Приведи бабусю або дідуся на піццу і отримай порцію піцци в подарунок!


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.