У Херсоні проходить Всеукраїнський Тиждень протидії булінгу

3 недели назад 0

Здобувачі освіти Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» №8 стали активними учасниками заходів, спрямованих на попередження булінгу в освітньому середовищі.

У Тиждень протидії булінгу «Зупинимо булінг разом!» з учнями молодшої школи було проведено тренінгове заняття з елементами бесіди. Обговорено та роз'яснено термін «булінг», переглянуто відеоматеріали та проведено дискусію.

У закладі був проведений конкурс на найкращу стінгазету «Скажемо ні булінгу!» Кожен клас — кожна команда, намагалися якнайкраще показати своє ставлення до булінгу, саме в даному конкурсі.

Дітям було запропоновано також взяти участь у акції "Рожева стрічка", де кожен бажаючий мав змогу показати своє ставлення до протидії булінгу, тримаючи в руках рожеву стрічку, яка є символом підтримки тих дітей, які пройшли через цькування. Необхідність свободи і порозуміння — такими є найголовніші постулати акції. Адже насилля серед підлітків несе за собою чималі проблеми.

Прес-служба Управління освіти Херсонської міської ради


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.