У Херсоні відсвяткували ювілей ОСББ

3 недели назад 0

Як треба зустрічати 40-річчя свого об'єднання, можна було побачити на «посиденьках» ОСББ "Шевченко, 1".
Тут понад третину жильців — ветерани заводу Петровського. Шановні люди, які у свої молоді роки важко працювали. А тепер, на заслуженому відпочинку, колишні колеги люблять щодня зустрічатися у затишному дворі, на лавочках.
До слова, представник команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» Юрій Рожков постійно допомагає сусідам з ремонтом, привіз у двір лавки та урни. Як розповіла голова ОСББ Людмила Садохіна, вони відчули суттєву підтримку і в карантин. Команда волонтерів постачала до багатоквартирних будинків продукти, одяг, необхідні речі для категорійних мешканців.
І у День народження ОСББ, Юрій Рожков та Гавренкова Вікторія завітали з подарунками для кожного ветерана-петровця та солодощами. А заодно дружно вітали першокласника, новонародженого малюка і бабусю з 90-річним ювілеєм!
Тут живе єдина велика родина з 95 осіб. Вони люблять порівнювати себе із дружною сім'єю, мають власний співочий колектив "Молодички" і передать щирі вітання усім добрим людям, демонструючи, як варто цінувати оточуючих. Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро переможе»


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.