У власність учасникам бойових дій на Херсонщині передано понад 6 тис. га землі

1 месяц назад 0

Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій військовослужбовці отримали в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області дозвільні документи на розроблення проектів землеустрою щодо передачі у власність 6697 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею понад 9,6 тис. га.
На підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою у власність учасникам АТО/ООС передано 3705 земельних ділянок загальною площею 6092,4902 га: 307 ділянок (29,67 га) – для індивідуального садівництва та 3398 (6062,8182 га) – для ведення особистого селянського господарства.
За даними моніторингу стану затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок різного цільового призначення та передачі їх у власність різними розпорядниками землі (Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, органами місцевого самоврядування та районними державними адміністраціями) стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО/ООС в цілому по області наразі становить 74,3%.
Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО, повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.