Учням херсонського інтернату розповіли про універсальність води

3 года назад 0

Щоб дізнатися більше про унікальність та універсальність води, до Центру екологічної інформації завітали учні 10 та 11 класів Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради. На них чекала інтерактивна година екології «Вода: унікальна та універсальна». В ході заходу були використані бесіди, презентації, перегляди відеосюжетів та навіть проведено експеримент. Учні згадали про основні властивості води, дізналися нові для себе факти. Наприклад, про те, що падаюча крапля дощу розчиняє різні гази, які знаходяться в атмосфері, і саме таким чином дощ може змінити фізичні та хімічні властивості ґрунту або води річок та озер.

Крім того, присутні більше довідалися про вплив води на організм людини. Вміст води в клітинах має дуже важливе значення, адже вода бере участь у терморегуляції, засвоєнні поживних речових, очищенні організму. Також обговорили, як правильно пити воду та скільки склянок в день.

Але найбільше школярам сподобався сюжет про різні експерименти з водою. Один з експериментів було продемонстровано для них просто в Центрі екологічної інформації — повідомляє lib.kherson.ua.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.