Уряд змінить підхід до перевірок ФОПів

1 год назад 0

Раніше президент Зеленський доручив ввести дворічний мораторій на перевірки фізосіб-підприємців усіх категорій, крім «ризикових».

Кабінет міністрів підготував зміни до чинного законодавства, які передбачають запровадження перевірок фізичних осіб-підприємців тільки на основі ризик-орієнтованого підходу.

Про це під час брифінгу за підсумками засідання уряду заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

«Ми внесли зміни до законопроекту. Там зменшуються штрафи, зменшується відповідальність. Буде проводитися те, що ми називаємо мораторієм, але правильно говорити ризик-орієнтований підхід до перевірок. Тобто, ми будемо перевіряти не всіх підряд, а тільки тих, хто конкретно є високоризиковим в товарах і зонах, на яких є інформація», – сказав він.

Як повідомляв СМІ, президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів ввести дворічний мораторій на перевірки фізичних осіб-підприємців (ФОПів) всіх категорій, крім «ризикових», строком на два роки.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.