За холодні батареї чиновників відправлятимуть до в’язниці

2 года назад 0

Відсутність опалення через відмову постачати природний газ для котелень чи відключення споживачів від блакитного палива має каратися буцегарнею та звільненням з роботи. Про це повідомляє "ЗіБ".

Автор проекту «Про внесення змін до Кримінального кодексу України» пропонує запровадити кримінальну відповідальність за несвоєчасне постачання природного газу споживачам. Під таку кваліфікацію підпадатиме й блокування чиновниками «Нафтогазу» початку опалювального сезону через борги теплопостачальних підприємств.

Пропонується доповнити Кримінальний кодекс новою ст.367-1, що містить санкції за несвоєчасне постачання природного газу споживачам. Подібна бездіяльність, якщо вона завдасть істотної шкоди, каратиметься штрафом від 250 до 500 н.м.д.г. (від 4250 до 8500 грн.) або й обмеженням волі до 3 років. А за тяжкі наслідки загрожуватиме навіть позбавлення волі від 2 до 5 років.

Утім автор не подумав, аби згадати нову норму в примітці до ст.364 КК. Щоправда, наведене в ній визначення істотної шкоди та тяжких наслідків через матеріальні збитки значно ускладнить притягнення винних до відповідальності. Адже холодні батареї завдають шкоди насамперед здоров’ю та морально пригнічують українців.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.