Заступник голови Херсонської облради підтвердив захворювання на коронавірус

1 месяц назад 0

Заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, у телефонній розмові з журналістом ІА "Херсонці", підтвердив факт захворювання на COVID-19:
— Дорогі друзі, я серед тих, кого не оминув коронавірус. Зараз я знаходжусь під наглядом лікарів.
На минулому тижні я відчув погіршення самопочуття. Як свідомий громадянин, одразу зробив тест на COVID-19, який показав позитивний результат.
Хвороба в той час прогресувала, тому мене госпіталізували в стані середньої важкості. Зараз моє самопочуття покращилось, але дана хвороба є підступною, тому я залишаюся під наглядом лікарів.
За час перебування у клініці, я ще раз пересвідчився у високій кваліфікації наших медиків. Щиро дякую їм, та гордий з того, що у команді «НАШОГО КРАЮ» також чимало професіоналів медичної галузі.
Я достеменно не знаю, де підхопив небезпечний вірус. Ніхто з нас не може ізолюватися від навколишнього світу, а значить, ймовірність стати жертвою короновірусної інфекції є у будь-кого.
Робота публічної особи в цьому контексті — ризик. Утім, як і у всіх людей, які спілкуються один з одним. Звертаюся до кожного, бережіть себе, будьте обачними і здоровими!, — побажав заступник голови Херсонської обласної ради Віталій БУЛЮК .


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.