Завершення будівництва херсонського мостопереходу стане справжнім символом змін у ставленні влади до людей»,— Юрій Соболевський, кандидат у депутати від «Слуги Народу» до облради

2 недели назад 0

Країна оживає . Ремонтуються дороги, садочки, школи й лікарні, які  не ремонтували ся  десятиліттями Політична партія «Слуга Народу» активно підтримує програму Президента

Україна ще не бачила таких масштабних реконструкцій. Під час «Великого будівництва» не тільки ремонтують або перестилають дорожнє покриття. Часто змінюють водопровід, каналізацію та зливні мережі, облаштовують світлофори й тротуари.

До кінця 2020 року планують побудувати сотні шкіл, садочків, лікарень і тисячі кілометрів доріг. Загалом у 2020 році в державний бюджет заклали 1 млрд грн на побудову центрів екстреної допомоги по всій країні та капітальний ремонт 210 приймальних відділень.

«Ми йдемо на місцеві вибори, щоб надати українській молоді перспективу, знайти цікаву й гідну роботу там, де ти живеш, у своїй громаді. Щоб реалізувати, за завданням президента Володимира Зеленського, стратегію розвитку регіонів, а також завершити проєкт «Велике будівництво», — сказав Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

ДОРОГИ ЯК В ЄВРОПІ
Першочергова задача національного проєкту «Велике будівництво» — привести дороги України до нормативного стану й наблизити до стандартів ЄС. 

Українські дороги — одні із найгірших у світі. Близько 90-95% усіх шляхів перебувають у незадовільному стані, а половина потребує повного оновлення. З «місячних кратерів» українських доріг не кепкував хіба що ледачий. Програма «Велике будівництво», долаючи бюрократію і безвідповідальність у високих кабінетах, змінює сам технологічний процес ремонту й кладе край «місячним» технологіям асфальтування по снігу або «ремонту» дороги граблями.

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: УКРАЇНЦІ ПІДТРИМУЮТЬ, ОПОЗИЦІЯ — НІ

Програма «Велике будівництво» розрахована не на один рік й охоплює різні типи об’єкті. Фінансування відбувається поетапно та з кількох джерел — з державного й місцевих бюджетів, і залежить як від злагодженої роботи парламенту, так і уряду.

У вересні до Верховної Ради було внесено законопроєкт №3991 від «Слуги Народу», яким пропонується зняти обмеження на граничну величину місцевого боргу, якщо витрати не перевищуватимуть у наступних бюджетних періодах 30% обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування, зокрема, ремонту доріг і мостів. 

Під час голосування «за основу» проєкту депутати чотирьох фракцій відмовилися підтримати це рішення. Виступили проти виділення коштів фракції «Європейська солідарність», «Голос», Батьківщина» та «Опозиційна платформа — «За життя», чим довели, що відверто саботують роботу. Але фракція «Слуга Народу» вкотре підтвердила єдність монобільшості й законопроект №3991 ухвалили.

«Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» — це вкрай важливий проект для України. За останні роки країна в багатьох містах перетворилася на руїну. Це сталося через недбале ставлення до потреб держави, нехтування підтримкою й розвитком її інфраструктури. І тепер ми бачимо суттєві зміни. Нарешті автодорогами можливо їздити, не хвилюючись за свою машину. 

Нарешті будуються нові та капітально ремонтуються існуючі школи, дитячі садочки, лікарні, спортивні об’єкти. А за сприяння народного депутата Павла Павліша й голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва відновили будівництво мостопереходу. Це стало найбільш знаковою для херсонців подією. Завершення цього довгобуду стане справжнім символом змін у ставленні влади до людей»,—  зазначив кандидат у депутати Херсонської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» Юрій Соболевський.

Велике будівництво в соціальних мережах
За «Великим будівництвом» можна стежити в реальному часі:

Facebook
Telegram
Instagram
YouTube

Юрій Соболевський, кандидат у депутати Херсонської обласної ради від партії «Слуга Народу» Будівництво стадіону по вул. Покровська, 47б в с. Чорнобаївка Херсонської області Будівництво Любимівської амбулаторії в Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.