Завтра у Херсоні буде "Шафа БЕЗ цензури"

2 недели назад 0

Творчі херсонці читатимуть вірші та співатимуть пісні для дорослих. У п’ятницю, 9-го жовтня, відбудеться "Шафа БЕЗ цензури" (16+)! Римами мірятимуться троє поетів.
За словами організаторів, захід пройде вдруге, наступний же планується навесні: "Зазвичай у нас обмеження – ніякої нецензурної лексики, без імен та політики. Але автори пишуть різне і шкода, якщо в стіл. Тож, ми знайшли альтернативу".
У межах заходу відбудеться творчий конкурс. Римами мірятимуться троє поетів: Артем Мельниченко, Євгенія Рєзнік, Дмітрій Плотніков . Спочатку вони отримають по три вірші відомих авторів та вгадуватимуть, чиї то рядки. Після – писатимуть експромти.
Змагання буде затятим, без подарунків не лишиться жоден із учасників. Головний приз – запрошення на двох до клубу "Geisha"!
Організатори нагадують: "Не забувайте, що ми у жовтій зоні. Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ, спрямованих на те, аби запобігти виникненню та поширенню короновірусної хвороби. Беріть маски. Під час заходу зберігайте соціальну дистанцію".
Початок – о 19:00 в арт-клубі "MassON". Вхід – вільний!
Кількість місць обмежена! Підтвердіть присутність на заході – поставте галочку "Відвідаю": https://www.facebook.com/events/3738675559505473?active_tab=about


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.