45-й Чемпіонат Каховського шахового клубу

1 месяц назад 0

Шахові баталії, які розігрувались за правилами класичних шахів та за швейцарською системою (7 турів), тривали з 10 по 18 жовтня 2020 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор».

Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при організаційній підтримці відділу культури та адміністрації МПК «Меліоратор».

В чемпіонаті взяли участь 22 шахісти різного віку з  Каховки, Роздольного та Нової Каховки. З першого та до останнього туру тривала запекла та безкомпромісна боротьба за першість серед учасників змагань. Вирішальним став останній тур, який приніс багато несподіванок та остаточно розподілив учасників у турнірній таблиці. Один з лідерів чемпіонату новокаховчанин Олександр Мєжуєв в останній партії зазнав поразки від кмс Анатолія Назарова (Роздольне), що дозволило каховчанину Валентину Підоричу (який двічі зіграв унічию з призерами змагань), у підсумку, з 6 набраними очками піднятися на перше місце у турнірній таблиці та завоювати звання Чемпіона Каховського шахового клубу 2020 року. Срібло чемпіонату у Олександра Мєжуєва (5 очок), бронзові нагороди – у каховчанина, дворазового екс-чемпіона шахового клубу Олега Пільщікова (також набрав 5 очок, але у нього гірші додаткові показники).

У заліку серед ветеранів кращі результати показали:

І – Анатолій Назаров (Роздольне)

ІІ – Всеволод Рябошапка (Каховка)

ІІІ – Володимир Гула (Н.Каховка)

У заліку серед жінок призерами чемпіонату стали:

І – Оксана Бердникова (Каховка)

ІІ – Марія Тимченко (Н.Каховка)

ІІІ – Поліна Пишна (Каховка)

У заліку серед юнаків кращими стали: Дмитро Криштопа (Н.Каховка), Ростислав Надєєв (Каховка) та Ілля Кузменко (Н.Каховка).

Переможці та призери чемпіонату нагороджені грамотами та медалями від організаторів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.