Генічеський “Тавр” здобув перемогу

2 месяца назад 0

5 серпня 2020 року відбулися чергові товариські зустрічі з футболу для ДФК “Тавр”. Цього разу були зіграні два матчі проти команди “Таврія” (Нова Каховка).

У першому матчі основна група Таврія була задіяна в грі за Мелітопольський “Ringroup-2011”, де мелітопольці з генічанамі поступилися новокаховчанам з рахунком 0: 2. Гра проходила на зустрічних курсах. Небезпечні моменти виникали біля обох воріт, але більш щасливими в їх реалізації виявилися футболісти “Таврії-2011”.

Склад: Кущ Олександр, Ковдря Максим, Моронжук Євген, Кущ Олексій, Колос Владислав, Акулов Роман, Стеценко Павло, Ерещенко Костянтин і Бойко Микола.

Наступний матч ДФК “Тавр” провів проти змішаного 2011/2012 року з “Таврія”. Грамотна позиційна гра, максимальна боротьба в кожному ігровому моменті і реалізація гольових ситуацій дозволила таврятам здобути впевнену перемогу над сусідами з Нової Каховки з рахунком 5: 1.

Голи на рахунку: Кущ Олексій ,Бойко Микола,Ерещенко Костянтин Состав: Кущ Олександр, Моронжук Євген, Стеценко Павло, Кущ Олексій, Ерещенко Костянтин, Бойко Микола, Коновалов Тимур, Скорик Владислав, Тарасов Макар.

На завершення ігор, всі учасники матчевих зустрічей отримали солодкі призи від господарів поля.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.