Херсонець Богдан Бойченко став чемпіоном України з боксу серед юнаків

У Білгороді-Дністровському завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків який проходив з 18 по 25 травня 2021 року на Одещині . У них взяли участь 236 спортсменів майже з усіх регіонів України. Херсонську область у змаганнях представляли 8 боксерів. За результатами змагань наша команда завоювала дві медалі – золото та срібло. Впевнену перемогу над спортсменом з Київської області здобув Богдан Бойченко, та став чемпіоном України у ваговій категорії 90 кг.

Таким чином, юнак отримав заповітну «путівку» на Чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат, який відбудеться вже у серпні цього року в Боснії і Герцеговині. Срібним призером чемпіонату у ваговій категорії 60 кг став херсонець Кирило Романій.

Джерело: Херсонець Богдан Бойченко став чемпіоном України з боксу серед юнаків