Херсонський самбіст виборов бронзу європейської першості

У перший день молодіжного чемпіонату Європи з самбо українці здобули шість нагород. У Празі (Чехія) розпочався чемпіонат Європи з самбо серед юніорів (U-20) та юнаків (U-18). На першість Європи прибули понад 280 самбістів з 23 країн, які протягом трьох змагальних днів розіграють 40 комплектів медалей. Про це повідомляє Центральний спортивний портал Херсонської області.

У рамках молодіжного ЧЄ-2017 бере участь збірна України, яка є найчисленнішою – 34 спортсмени, у складі якої  виступає представник Херсонської області Назар Шадрін.

У перший день змагань українські спортсмени здобули 6 нагород (4 срібні і 2 бронзові). Так, бронзовим призером чемпіонату став херсонський спортсмен Назар Шадрін (75 кг).

Молодіжний  чемпіонат Європи  з самбо триватиме до 22 квітня 2017 року.