Каховські паралімпійці визначили кращого в змаганнях з шашок-64

10 червня 2020 року в приміщення КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбувся міський турнір з шашок-64 серед осіб з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та адміністрацією геріатричного пансіонату.

За результатами змагань перше місце серед жінок посіла Вехова Лариса, друге місце – Подаляко Валентина, третє місце у Галацан Оксани. Переможцем турніру серед чоловіків став Таберко Микола, друге місце у Дрочова Віктора, третє місце здобув Кульбікаєв Олександр.

Переможці  та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від організаторів. Також Таберко Микола, як переможець у загальному заліку, нагороджений почесним кубком.