«Краматорськ» – «Дніпро» 5:4

13.11.2020 року. Тур 7. «Краматорськ» – «Дніпро» 5:4 ПБ (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 1:0)

У п’ятницю 13 листопада 2020 року в рамках 7-го тура чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч «Краматорськ» і «Дніпро» знов випробовували свою вдачу. Господарі посилились в обороні  Павлом Тараном , а екс-гравець херсонців  Денис Васілєнков  допоміг сформувати четверту трійку нападу. У минулому турі переможець визначився тільки в овертаймі, на цей раз дійшли до булітів…
Перший період команди почали досить обережно, довгий час граючи без особливо гострих і небезпечних моментів. Долю першої закинутої шайби вирішило більшість: «щуки» реалізували перше ж видалення суперника точним кидком  Іллі  Декало .

У другому періоді команди видали справжню гольову перестрілку, змушуючи голкіперів все частіше вступати в гру. По ходу наступних 20 хвилин гри на майданчику розвернувся трилер, де «Краматорськ» тричі відігрувався, а «Дніпро» знову виходив вперед. На влучні кидки від  Микити ПолухінаАртема Сурсова  і  Едуарда Гриня  дублем відповів  Антон Крисанов . Тож на другу перерву команди пішли з рівним рахунком на табло –  3:3 .

Третій період «Краматорськ» почав з закинутої шайби:  Іван Ципнятов  прошив  Олега Петрова  і вперше вивів свою команду вперед в цьому матчі. «Щуки» всі сили кинули в атаку, обрушивши на ворота  Михайла Шевчука  шквал кидків. Тільки за  7 хвилин  до кінця періоду це дало свої плоди:  Олексій  Зайцев  в черговий раз зробив рівними цифри на табло, перевівши матч в овертайм.

Безгольова п’ятихвилинка перейшла в серію післяматчевих кидків, де вирішальними виявилися голи Сурсова і Гріня, що принесло нелегку перемогу краматорському клубу. на жаль, херсонська команда жодного разу не зуміла пробити  Михайла ШевчукаОлександр Швецов  кинув у голкіпера,  Павло Воробйов  переграв Шевчука, але на виручку прийшла стійка, а на повтор фінта від  Альберта Вішнякова  воротар господарів уже був готовий.  Євген Гасніков влучив у блокер.

Шайби: 0:1  Декало (Швецов, Зайцев, більш.);  1:1  Полухін (Ципнятов), 25:45;  1:2  Крисанов (Дорофєєв, Швецов), 26:06;  2:2  Сурсов (Полухін, Ципнятов, більш.), 27:56;  2:3  Крисанов (Швецов, Зайцев, більш.), 31:43;  3:3  Гринь (Жвачкін, Полухін), 34:52;  4:3  Ципнятов (Сурсов, Панков), 43:35;  4:4  Зайцев (Крисанов), 53:59;  5:4  Сурсов (переможний булліт)

Краматорськ:  Шевчук (Замерец); Таран – Полухін, Воронін – Пахмурін, Зуєв – Панков; Кривошапкін – Карпенко (К) – Халін, Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Геворкян – Гринкевич – Василенков, Гринь (А) – Столяренко – Жвачкін.

Дніпро:  Петров (Хомутов); Дорофєєв – Декало, Макаров (К) – Ратушний, Афанасьєв (А) – Матусевич, Кругляков; Швецов – Крисанов – Зайцев, Каракулько – Гасніков – Вишняков, Воробйов – Чернишенко – Брага, Целогородцев (А).

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро» .