«Кристал» здобув першу нічию

3 года назад 0

У Бурштині Івано-Франківської області, на стадіоні "Енергетик", херсонський "Кристал" зіграв внічию — 1: 1 — з  "Прикарпаттям" (Івано-Франківськ). Через спалах коронавірусу гра відбувалася не в обласному центрі, бо масові заходи в Івано-Франківську поки що проходять з посиленими обмеженнями.

“Прикарпаття” відкрило рахунок вже на четвертій хвилині поєдинку: з-за меж штрафного пробив Назарій Воробчак, м’яч зрикошетив і відлетів у напрямку Ростислава Волошиновича, а той зорієнтувався і пробив головою точно в кут воріт Ярослава Герасименка — 1:0.

У кінцівці першої половини атаки гостей все ж вилилися в гол. Через правий фланг херсонці прорвалися вперед, Михайло Лаптєв виконав подачу, а Іван Гливий ударом головою послав “круглого” в сітку і зрівняв рахунок — 1:1.

Після перерви більше шансів забити було саме у “Кристала”, але, на жаль, наші футболісти свої моменти не використали.

Зараз “зелено-сині” залишаються на останній сходинці турнірної таблиці, відстаючи від “Авангарду” на 4 очки. Наступний матч “Кристал” зіграє в Херсоні 10 листопада. Суперником буде лідер першої ліги — одеський “Чорноморець”.