Легкоатлетичні змагання за програмою обласної Спартакіади пройшли на Херсонщині

1 месяц назад 0

28 квітня 2021 року  Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з дотриманням вимог по запобіганню розповсюдження короновірусної хвороби COVID-19 були проведені змагання з легкої атлетики за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році.

Змагання проходили у м. Херсоні на легкоатлетичному ядрі стадіону „Кристал”.

У програму Спартакіади входили такі види легкої атлетики: біг – 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м; стрибки у довжину; штовхання ядра; метання диску та естафета 4х200 м.

Команди складалися з 14 учнів 2003 року народження і молодше. Кожен учасник мав право виступати у 2-ох видах програми, включаючи естафету.

На попередньому етапі змагань (першість об’єднаних територіальних громад) прийняли участь понад 6000 учнів.

У фінальній стадії змагань прийняли участь 15 збірних команд об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області, понад 200 учасників. 

 

У загальнокомандному заліку  місця розподілилися наступним чином:

І місце – Херсонська міська територіальна громада;

ІІ місце – Каховська міська територіальна громада;

ІІІ місце – Голопристанська міська територіальна громада.

В особистому заліку  чемпіонами та призерами стали:

Біг 100 м

Юнаки

І місце – Крук Микита (Херсонська МГ) – 11,2

ІІ місце – Муха Денис (Каховська МГ) – 12,1

ІІІ місце – Карачинський Ярослав (Чорнобаївська СГ) – 12,2

Дівчата

І місце – Матвієнко Софія-Адель (Херсонська МГ) – 12,8

ІІ місце – Магаляс Ксенія (Херсонська МГ) – 13,1

ІІІ місце – Осіння Дар’я (Каховська МГ) – 13,5

Біг 400 м

Юнаки

І місце – Крук Микита (Херсонська МГ) – 53,7

ІІ місце – Муха Денис (Каховська МГ) – 55,9

ІІІ місце – Мельниченко Дмитро (Великолепетиська СГ) – 58,1

Дівчата

І місце – Крамінська Ганна (Херсонська МГ) – 1.04,0

ІІ місце – Мазуркевич Тетяна (Голопристанська МГ) – 1.05,7

ІІІ місце – Ярошик Діана (Олешківська МГ) – 1.06,7

Біг 800 м

Юнаки

І місце – Тетюхін Іван (Олешківська МГ) – 2.10,7

ІІ місце – Брунак Антон (Голопристанська МГ) – 2.10,8

ІІІ місце – Коровайко Олександр (Великолепетиська СГ) – 2.14,3

Дівчата

І місце – Мірошніченко Валерія (Голопристанська МГ) – 2.32,6

ІІ місце – Шандиба Анжела (Каховська МГ) – 2.33,9

ІІІ місце – Терлецька Анна (Олешківська МГ) – 2.58,2

Біг 1500 м

Юнаки

І місце – Олійник Геннадій (Олешківська МГ) – 4.39,0

ІІ місце – Перепросов Іван (Нижньосірогозька СГ) – 4.41,5

ІІІ місце – Мельник Ігор (Новоолександрівська СГ) – 4.51,2

Дівчата

І місце – Мок Тетяна (Каховська МГ) – 5.36,0

ІІ місце – Дячук Анна (Голопристанська МГ) – 5.38,0

ІІІ місце – Полякова Дар’я (Олешківська МГ) – 5.45,0

Стрибки у довжину

Юнаки

І місце – Зуєв Дмитро (Херсонська МГ) – 5.61

ІІ місце – Костюк Іван (Новоолександрівська СГ) – 5.42

ІІІ місце – Перепросов Іван (Нижньосірогозька СГ) – 5.27

Дівчата

І місце – Міхеєнко Ангеліна (Каховська МГ) – 4.46

ІІ місце – Серба Мар’яна (Музиківська СГ) – 4.38

ІІІ місце – Чумак Ольга (Нововоронцовська СГ) – 4.05

Штовхання ядра

Юнаки 

І місце – Карло Іван (Музиківська СГ) – 12.38

ІІ місце – Барабаш Владислав (Нововоронцовська СГ) – 12.02

ІІІ місце – Бондарюк Олександр (Чорнобаївська СГ) – 11.56

Дівчата

І місце – Сипко Дар’я (Музиківська СГ) – 9.35

ІІ місце – Бухтій Катерина (Голопристанська МГ) – 8.82

ІІІ місце – Воротило Анастасія (Нововоронцовська СГ) – 8.48

Метання диску

Юнаки

І місце – Шатов Денис (Херсонська МГ) – 47.50

ІІ місце – Кондаков Микита (Херсонська МГ) – 34.80

ІІІ місце – Карло Іван (Музиківська СГ) – 32.00

Дівчата

І місце – Бухтій Катерина (Голопристанська МГ) – 23.65

ІІ місце – Гаврилова Антоніна (Виноградівська СГ) – 20.10

ІІІ місце – Міщенко Єлизавета (Виноградівська СГ) – 19.22

Естафета 4 х 200 м

Юнаки

І місце – Каховська МГ – 1.45,6

ІІ місце – Олешківська МГ – 1.45,8

ІІІ місце – Великолепетиська СГ – 1.49,5

Дівчата

І місце – Херсонська МГ – 1.54,5

ІІ місце – Олешківська МГ – 2.00,4

ІІІ місце – Голопристанська МГ – 2.09,4.

Джерело: Легкоатлетичні змагання за програмою обласної Спартакіади пройшли на Херсонщині | Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.