Пройшов Чемпіонат області серед чоловіків та жінок з шашок-100

2 недели назад 0

З 4 по 5 вересня 2021 року у ХДЮСШ з шахів і шашок проходив Чемпіонат області серед чоловіків та жінок з шашок-100 (швидка та блискавична гра). Змагання є відбірковими до чемпіонату України 2021 року, в них взяло участь 14 спортсменів з наступних регіонів України : Дар’ївська  ОТГ , Тягінська ОТГ, м. Нова Каховка та м.Херсон. За підсумками турніру з блискавичної гри право на участь у чемпіонаті  України здобули вихованці ХДЮСШ з шахів і шашок: Берніков Леонід –чемпіон області серед чоловіків (13 очок з 14 можливих),Полєвщиков Кирило –срібний призер серед чоловіків (12очок з 14 можливих), Мороз Владислав – бронзовий призер серед чоловіків (9очок з 14 можливих).

Полях Аліна – чемпіонка області серед жінок (8 очок з 14 можливих), Скороход Дарина –срібна призерка серед жінок (7 очок з 14 можливих).  

У швидкій грі у херсонців 5 медалей :Полєвщиков Кирило –чемпіон області серед чоловіків (13 очок з 14 можливих), Берніков Леонід –срібний призер серед чоловіків (11очок з 14 можливих),Філенко Артем –бронзовий призер серед чоловіків (10 очок з 14 можливих).

Максимова Альона –чемпіонка області серед жінок (8очок з 14 можливих),  Полях Аліна – срібна призерка серед жінок ( 7 очок з 14 можливих).

Джерело; Президент   Херсонс ь ко ї   обласно ї   федерац ії   шаш о к І рина Куколева


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.