Відкритий Кубок Херсонщини з рукопашного бою

25 квітня  2021 року в  м. Нова Каховка відбувся Відкритий Кубок Херсонщини з рукопашного бою. Змагання зібрало 150 спортсменів з різних міст :  Херсона , Миколаєва, Скадовська, Нової Каховки, Горностаївки, Голої Пристані.

У змаганнях взяли участь 32 вихованця гуртка «Контактного карате» та   «Карате – тренуймося разом» (керівник Абельмазов А.А.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Спортсмени змагалися в двох номінаціях: легкий та дозований контакт. Вихованці гуртків м.Херсон вибороли 40 призових місць: 13 медалей  за перше місце, 12 – за  друге, 15 – третє .

Переможцями стали: Касаткін Назар, Доценко Кирило, Простосердов В’ячеслав , Драй Влад  , Бондаренко Никита  (учні Херсонського навчально-виховного комплексу № 48; Радзиховський Олег  (ЗЗСО №52);  Руднік Дар’я,  Руднік Іван  ЗЗСО №50; Велікоднєв Антон  (ЗЗСО №37); Кошицька Євгенія  (ЗЗСО №7, Височенко Артур (ЗЗСО №53). А найкращим учасником змагань став вихованець гуртка Білоусов Микита (ЗЗСО №53), який посів І місце в двох номінаціях та за рішенням суддівської колегії отримав кубок  і звання за найкращу техніку.

Джерело: Відкритий Кубок Херсонщини з рукопашного бою