УЄФА пригрозив Динамо виключенням з єврокубків через борги

2 года назад 0

УЄФА може виключити Динамо з єврокубків через заборгованість, яку київський клуб приховав при підготовці документів на атестацію.

Про це Європейський союз повідомив в листі до Федерації футболу України, повідомляє канал Футбол 1. На даний момент триває листування між УЄФА та Динамо, в яке включили і ФФУ.

За словами заступника директора центру ліцензування ФФУ Сергія Задирана, зараз йде розслідування простроченої заборгованості Динамо.

"УЄФА висловило стурбованість станом прострочених заборгованостей, щодо виконання своїх зобов'язань клубом з якихось фінансових операцій. Я не можу детально розповісти зараз, поки йде розслідування, але справа в простроченій фінансовій заборгованості", — сказав Задиран.

За словами функціонера, про санкції зараз говорити рано. Це може бути як попередження для клубу і асоціації, так і відсторонення Динамо від єврокубків на певний період, а для ФФУ — позбавлення права проводити ліцензування клубів на деякий термін.

Нагадаємо, в цьому сезоні Динамо виступає в Лізі Європи, де очолює свою групу після трьох турів, маючи в своєму активі сім очок. Наступний поєдинок "Біло-сині" проведуть 2 листопада в Берні проти Янг Бойз.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.