Бізнесмен-підпільник з Херсонщини «освоїв» професію сировара

Бізнесмен-підпільник з Херсонщини «освоїв» професію сировара

3 года назад 0

При цьому перейматися вивченням законодавства у сфері санітарії, гігієни, оподаткування, дозвільної системи та інших сфер, які надають право займатися виготовленням продуктів харчування, «винахідливий» підприємець із Великоолександрівського району не став. Днями, це з’ясували працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, які припинили незаконну діяльність підпільного цеху по виготовленню продуктів харчування з використанням обладнання для масового виробництва.

Так, у ході проведення спільної з представниками робочої групи Великоолександрівської РДА перевірки було встановлено факт виробництва молочних продуктів (сирів в асортименті та вершкового масла) без отримання дозвільних документів.

Спритний ділок розмістив підпільний цех у приміщенні колишньої тваринницької ферми, нехтуючи при цьому усіма діючими санітарними нормами. Продукція виготовлялася під виглядом однієї з відомих торгових марок та реалізовувалася за готівкові кошти на території Херсонської й Дніпропетровської областей.

За результатами перевірки працівники оперативного управління фіскального відомства області на підприємця склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Обладнання, сировина та готова продукція орієнтовною вартістю 200 тис. грн. вилучені та передані на відповідальне зберігання.

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області
Автор: Тимощук Олег, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.