Нижньосірогозьці схвалюють запровадження програми розвитку людського капіталу області

Нижньосірогозьці схвалюють запровадження програми розвитку людського капіталу області

3 года назад 0

Обласну програму розвитку людського капіталу, ініційовану головою ОДА Андрієм Гордєєвим, схвально приймають в селах Нижньосірогозького району. Таких висновків можна зробити за результатом спілкування на виїзній нараді, яка проводилась під його головуванням вчора в цьому районі. Адже за словами Вербівського селищного голови Тетяни Ганелі саме за цією іновацією вони сподіваються віднайти нові кадри та одночасно вивчити своїх випускників. «Ми прийняли програму, зробили заявки і впевнені, що ця програма необхідна» — зазначила вона.

Варто нагадати, що програма людського капіталу передбачає дієве співфінансування на навчання у вишах області, а саме 25 відсотків з сільського бюджету, 50 з районного, а також 25 з обласного. Тобто дитина повністю навчається безкоштовно. Більше того, саме за тією спеціальністю яку замовлено на її батьківщині, в своєму селі. І це в іншу чергу надасть можливість сільській громаді здобути фахівця на місці та в подальшому ще й відшкодувати витрати на його навчання в якості податків.

Виступаючи перед представниками району начальник управління освіти, науки та молоді Євген Криницький зауважив: «Шановна громадо, я звертаю вашу увагу на те, що заявки на навчання надійшли лише на три місця, а вакансій, наприклад на посади вчителів, у вас в районі вдвічі більше. Зверніть на це увагу тепер, поки є ще час на вступ до вишів».

Автор: Кудлай Валерій, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.