Освітній рівень мешканців Херсонщини (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

Освітній рівень мешканців Херсонщини (за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств)

3 года назад 0

Головним управлінням статистики проведено дослідження щодо освітнього рівня населення Херсонщини на базі обстеження умов життя домогосподарств.

За отриманими даними, у поточному році серед осіб, вік яких передбачає наявність освіти (6 років і старші), початкову освіту отримали 6,8% жителів області, базову та повну загальну середню – 6,7% та 19,4% відповідно. Про наявність професійно-технічної освіти повідомив кожен п’ятий мешканець області. Отримали неповну вищу освіту та здобули кваліфікацію «молодшого спеціаліста» 19% населення. Повну вищу освіту отримали 19,4%, базову вищу – 1,2% осіб відповідного віку.

Порівняно з попереднім роком зменшилася частка херсонців, які отримали вищу (повну, базову чи неповну) освіту та загальну середню (повну, базову чи початкову) освіту та одночасно збільшилася питома вага мешканців Херсонщини, які мають професійно-технічну.

Серед областей Причорноморського економічного району наша область посідає друге місце за рівнем вищої освіти у її мешканців (39,6% населення відповідного віку). Найбільша частка таких осіб на Одещині (41,2%), найменша – у Миколаївській області (38,1%). Питома вага населення із професійно-технічною освітою на Херсонщині (21,2%) є вищою, ніж у Одеській (14,5%), але нижчою, ніж у Миколаївській (23,9%) областях.

За інформацією Головного управління статистики у Херсонській області
Автор: Тимощук Олег, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.