«Порівнявши досвід розвитку тваринництва Білорусі і Херсонщини, пишаємося нашими фермерами», - Андрій Гордєєв

«Порівнявши досвід розвитку тваринництва Білорусі і Херсонщини, пишаємося нашими фермерами», — Андрій Гордєєв

3 года назад 0

19 вересня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв відвідав ТОВ „Фрідом Фарм Бекон” в м. Олешки, щоб порівняти масштаби виробництва, якісні та кількісні показники, перспективи розвитку вітчизняного підприємства з подібними білоруськими сільгосппідприємствами. Дане господарство спеціалізується на виробництві свинини і є одним з найбільших на півдні України. На ньому вирощують майже 25 тис поголів’я, у тому числі 2000 свиноматок. Взагалі, підприємство має філіали ще в двох районах області: Горностаївському та Каховському. Загальна кількість робітників становить 250 осіб.

Ферма в Олешках найменша, вона функціонує з 2002 року. Склад її працівників налічує всього 26 осіб, але саме тут знаходиться генетичний потенціал компанії, племінне ядро свиней.

«Підприємство Олешківського району має статус племінного заводу з розведення свиней великої білої породи англійської селекції та  свиней породи ландрас. Середньодобовий приріст свиней на відкормі становить близько 950 грамів, коли білоруські показники відстають на цілих 300 грамів»,  — розповідає директор підприємства Олександр Похваленко.

Майже всі працівники ТОВ „Фрідом Фарм Бекон” є випускниками Херсонського державного аграрного університету. У минулих роках вони представляли свиней з цього підприємства на тематичних виставках у Києві та посідали призові місця. Безперечно, господарство вже вийшло на загальнонаціональний рівень, але плани для вдосконалення виробництва розробляються чи не кожного дня.

«ТОВ „Фрідом Фарм Бекон” на сьогодні не має глибокої переробки свинини, тому дуже важливо її забезпечити. Херсонщина має бути не сировинним регіоном, а продукційним. Відвідавши господарство в Олешках, я впевнився, що потенціал в нашій області є і ми допомагатимемо в розвитку таких проектів», – наголосив Андрій Гордєєв.

Підприємство ТОВ „Фрідом Фарм Бекон” готове рухатись у найрізноманітніших напрямах виробництва і забезпечувати населення будь-якими видами м’яса: червоним, білим, з різною товщиною сального прошарку. Найважливіше для розвитку ферми – попит.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.