Прикордонники зафіксували роботу окупаційних ЗМІ перед КПВВ "Чонгар"

Прикордонники зафіксували роботу окупаційних ЗМІ перед КПВВ «Чонгар»

4 года назад 0

На адмінмежі із тимчасово окупованою територією АР Крим, російські окупанти продовжують намагання дискредитувати українських прикордонників та створити «фейкову картинку» вдалого туристичного сезону.

Так, сьогодні військовослужбовці, які несуть службу біля КПВВ «Чонгар», зафіксували з боку Криму роботу представників знімальної групи одного із пропагандистських ЗМІ окупанта. Цікаво, що як тільки російські журналісти розпочали роботу, окупанти значно пришвидшили пропускні операції. Якщо вже протягом тижня окупаційні служби в середньому пропускають 5-6 автівок за годину, то із початком роботи так званих ЗМІ за годину вже проїжджали 15-20 транспортних засобів. Такі дії, швидше за все, проводяться окупантами для виправдання черг і показу загальної «позитивної картинки».

Слід зауважити, що загалом кількість громадян та транспортних засобів у порівнянні з минулим роком суттєво знижується. Тільки за червень цього року кількість громадян, які перетинають адмінмежу в обох напрямках знизилась у порівнянні з минулим роком на 37 тисяч, а транспортних засобів на 10 тисяч у порівнянні з червнем 2016 року.

За інформацією прес-служби Державної прикордонної служби України
Автор: Тимощук Олег, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.