У червні землевпорядники планують реалізувати з торгів права оренди на 432,5 гектари землі

У червні землевпорядники планують реалізувати з торгів права оренди на 432,5 гектари землі

3 года назад 0

В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області визначилися з переліком земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди яких виставляються на торги у червні. До нього увійшли 8 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства у 4 районах області. Зокрема, по 3 земельні масиви пропонуються для оренди у Великоолександрівському (108,64 га) та Новотроїцькому (107,97 га), по одній – у Каховському (110,2 га) та Чаплинському (105,64 га) районах.

Загальна площа земельних ділянок, права оренди на які планується реалізувати упродовж місяця, складає близько 432,5 га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за них – 383,68 тис. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Довідково

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація щодо яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом, а також у фахівців відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, звернувшись за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області