Нову амбулаторію відкрили у Генічеському районі

6 дней назад 0

На її будівництво витратили біля 10 млн грн.

Нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини 6 квітня відкрили в Іванівці Генічеського району. За словами голови облдержадміністрації Сергія Козиря, проєкт реалізували за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

“Приміщення амбулаторії має 2 функціональні зони: публічну та зону з контрольованим доступом. Перша включає зону очікування, реєстратуру, хол, кімнати для проведення зборів, надання медико-соціальних послуг, туалети для пацієнтів, в яких створено й умови для людей з обмеженими фізичними можливостями. А в другій зоні розміщено 5 кабінетів для лікарів, процедурну, перев’язочну, кабінет щеплення, фізіотерапії, санвузол та гардеробну. Окрім цього, заклад забезпечено всім необхідним обладнанням, тож тут надаватиметься повний перелік послуг первинної медико-санітарної допомоги для 10 880 жителів Іванівки. За одну зміну лікарі прийматимуть до 75 відвідувачів”, — повідомила пресслужба ХОДА.

На будівництво амбулаторії витратили близько 10 млн грн. За даними порталу публічних закупівель “Прозорро”, підрядником на цьому об’єкті було ТОВ “Інвестиційно-будівельне підприємство “Гарант” з Нової Каховки, яке в Іванівці також займається реконструкцією ясла-садка “Лелеченя”.

Договір з підрядною організацією уклали ще в грудні 2019 року. Завершити роботи вона мала ще в грудні 2020-го. 

Нагадаємо, що в інших громадах після завершення будівництва амбулаторій останні далеко не одразу змогли відкритися для пацієнтів. Приміром, у Любимівці Каховського району урочисто відкрили новозбудований заклад ще в жовтні минулого року. Однак, як з’ясувалось після від’їзду керівництва області, в амбулаторії були практично “голі стіни” і довелось додатково закуповувати медичне обладнання та проводити електроенергію.

Олег БАТУРІН.

Фото з сайту ХОДА.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.