Частина проєктів з Херсонщини не пройшла технічний відбір Українського культурного фонду

2 года назад 0

Серед них — ідея створення музею затопленої пам’яті в Нововоронцовці.

11 із 16 ініціатив від Херсонської області успішно пройшли технічний відбір для подальшої участі в грантовій програмі Українського культурного фонду “Культура. Туризм. Регіони”. Відповідна інформація розміщена на сайті УКФ.

Серед них: проєкт створення культурного туристичного маршруту “Скадовськ історичний”, ініціатива Каланчацької селищної громади “Легенди Хорлів”, створення нових маршрутів “Наріжні камені часу: незвіданий Південь” на території Новокаховської і Тягинської громад і “Скарби Гілеї Дніпровської” в Нижньому Подніпров’ї, створення музею “Таємниці острова Джарилгач”, створення інноваційної експозиції в Білозерському районному музеї імені Дмитра Багалія, проведення фестивалів “Купальська ніч” у Присиваській громаді, “Азовська регата” у Генічеську, DunaFest в Олешківських пісках, “Південний Шевченко. Рок. Фест. Кобзар” в обласному Палаці молоді і студентів. 

Серед проєктів, які не пройшли технічний відбір і не допущені для подальшої участі у цьогорічній грантовій програмі УКФ — фестиваль української та німецької культури “Кронау-Фест” у Високопіллі та створення музею затопленої пам’яті в Нововоронцовці.
Сам конкурсний відбір триватиме до 30 квітня. З того ж часу планується почати реалізацію проєктів-переможців.

Тим часом, 16 березня Міністерство культури та інформаційної політики України виступило з резонансною заявою про можливі порушення при розподілі коштів грантів інституційної підтримки від УКФ. 

“Арбітром повинна стати третя сторона, а саме правоохоронні та контролюючі органи, що розберуться в ситуації та дадуть належну правову оцінку діям УКФ”, — йдеться в повідомленні відомства.
Олег БАТУРІН
Новий день Полина Светлова


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.