Через посилення карантину кінофестиваль Kharkiv MeetDocs відбудеться у режимі онлайн

4 года назад 0

4-ий Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs через посилення у Харкові карантину відбудеться в онлайн-форматі.

Про це повідомили у пресслужбі кінофоруму.

«Ми обмежені в можливості провести заплановані офлайнові кінопокази в рамках нашого кінофестивалю. Втім, фестиваль не скасовується, а переходить в онлайн. Усі покази фільмів на сайті meetdocsfestival.com будуть безкоштовними», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, кількість сеансів на деякі картини з програми буде обмеженою. Для перегляду фільмів треба буде зареєструватися на сайті кінофестивалю. Крім того, через оновлення формату попередня програма зазнала змін. Зокрема, онлайн на сайті кінофестивалю відбудеться трансляція і позаконкурсної програми. Більша частина програми збережена, причому додалися й нові картини.

Фільмом-закриттям 31 жовтня стане картина «Будинок» режисерок Тетяни Кононенко та Матільди Местер. Стрічка присвячена Держпрому — символу Харкова й шедевру радянського конструктивізму.

Однак не відбудуться покази фільмів «Атлантида», «В.Сильвестров» і «Земля блакитна, ніби апельсин».

Утім, організаторам вдалося зберегти деякі активності у Харкові.Раніше оргкомітет фестивалю повідомляв, що вперше за підтримки Українського культурного фонду онлайн пройде Національний конкурс повнометражних документальних фільмів, вироблених в Україні або в копродукції. Кожен фільм буде доступний для перегляду дві доби. Переможця визначить журі.

За підтримки Українського культурного фонду онлайн відбудеться вдруге конкурс дитячого соціального відео та конкурс українського короткометражного незалежного кіно «Бардак», до якого увійшли 23 відеоролики. Голосувати за ролики можна на сайті фестивалю з 26 до 28 жовтня. Переможця обере журі.

Трансляція онлайн-конкурсу «Бардак» відбудеться 29 жовтня.

Головний інформаційний партнер кінофестивалю телеканал Simon у своєму ефірі весь фестивальний тиждень показуватиме ретроспективу фільмів.