Фестиваль «З країни в Україну» запрошує на вечірній концерт у Херсоні

2 месяца назад 0

Фестиваль «З країни в Україну» в Херсоні: ВЕЛИКІ СПРАВИ ДІЄВИХ КОМАНД!

7-го серпня 2021 року в Херсоні відбудеться фестиваль «З країни в Україну» – щорічний масштабний культурно-просвітницький захід. Історія, культура, освіта, наука та творчість – Україна, що об'єднує та надихає.

Особливістю цьогорічного фестивалю буде спеціально адаптована до карантинних умов програма – децентралізовані локації та діджитал контент.

О 18:00 на відвідувачів чекає вечірній концерт, в якому візьмуть участь місцеві гурти з Херсону, а також гурти  MAZEPA та NESPROSTA. Хедлайнеркою концерту  стане  популярна українська авторка та виконавиця пісень — Христина Соловій.

Початок денної програми: 14:00 — бульвар Мирний, позаду кінотеатру «Україна» (денні активності)

Початок вечірньої програми: 18:00 площа Свободи, навпроти кінотеатру «Україна» (головна сцена)

Вхід вільний.

Загалом фестиваль цього року завітає до 11 міст: Слов'янськ, Краматорськ, Бахмут, Дружківка, Добропілля, Мирноград, Станиця Луганська, Старобільськ, Щастя, Херсон та Маріуполь

Мандрівний фестиваль «З країни в Україну» проходить з 2014 року. Він був започаткований в Донецькій і Луганській областях, а згодом поширився й на інші регіони України. Організатором фестивалю є Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну», а проходить він за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.