Forbes радить читачам замість Парижа відвідати Київ

6 лет назад 0

Американське видання Forbes порадило читачам відвідати Київ, замість Парижа.

За минулий рік у Парижі побували 83 млн туристів, в той час у Києві їх було 1,6 млн. Менша кількість мандрівників означає легший доступ до пам'яток, чудове транспортування і смачне харчування за низькою ціною, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Forbes.

Видання радить в яких готелях краще зупинитися, та які київські пам'ятники подивитися — Золоті ворота, Національний музей природознавства, Київську оперу, Михайлівський золотоверхий собор і музей Михайла Булгакова.

"Якщо здається, що у Києві багато соборів і релігійних будівель, то так воно і є. Тут повно неймовірно спроектованих куполів, якими всіяне місто. Багато з них сині і зелені, що робить загальний ландшафт дуже світлим. Найбільше з таких місць – Києво-Печерська лавра, дорогий комплекс, 28 гектарів площі якого об'єднує собори, печери, катакомби і зелені пагорби. Вважається, що це найбільш священне місце в Україні", — йдеться в статті.

З української кухні видання радить скуштувати борщ і голубці та звернути увагу на грузинські страви. Цікавим місцем у статті названо Чорнобиль, який став безлюдним після аварії на ЧАЕС у 1986 році. Поїздка в зону відчуження триває 12 годин. В якості ж сувеніру з можна привезти вишиванку.

"У більшості людей Київ може й не серед перших рядків у списку міст для європейських вихідних. Однак зважаючи на мальовничі краєвиди, чудовий вибір, де повечеряти, і класний шопінг, він повинен там бути", — йдеться в статті.