![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/05/71fbe9cfc5753e3940a69b32f584a4e7-750x450.jpg)
Херсонців запрошують танцювати вальс до Дня пам’яті та примирення
6 лет назад 0
7 травня об 11.00 на площі біля ККЗ «Ювілейний» будуть танцювати «Вальс перемоги» .
До «Дня пам’яті та примирення» учасники та діти війни 1941-1945 років запрошують херсонців приєднатись для встановлення рекорду: вік вальсуючих одночасно має скласти 10 000 років.
В цей день залиште всі ваші повсякденні справи, пориньте в танець, підтримайте наших ветеранів.
На вас чекає: чудова музика у виконанні духового оркестру під керівництвом Заслуженого працівника культури України Віталія Шаповаленка, усмішки друзів, фото на пам’ять.