Херсонські артисти, які взяли участь у телешоу «Румунія має талант», дійшли до півфіналу

7 дней назад 0

Учасники херсонської естрадно-циркової студії "Jin Roh" Валерій Андрійчук та Ольга Панченко взяли участь у румунському талант-шоу. Вони вибороли місце у півфіналі на телешоу "Румунія має талант". Свою історію артисти розповіли  .

Запрошення до Румунії було несподіваним, а підготовка до виступу — нелегкою, адже на той момент учасники дуету і тренерка понад пів року перебували в різних містах та країнах.

"Це дует "Повітряні петлі", Оля і Валера. Цьому дуету вже кілька років. За цей час вони здобули дуже багато нагород. Ми заново згадували цей номер, розбирали трюки. Це не була проблема в роботі з дітьми. Вони працьовиті, сильні, вони завжди знаходять спільну мову в роботі між собою", — говорить тренерка естрадно-циркової студії Jin Roh Ірина Бутусова. Фрагмент виступу учасників херсонської естрадно-циркової студії "Jin Roh" на румунському талант-шоу Фото: Анжела Панченко
Валерію 15 років, п’ять із них він займається в студії "Jin Roh". Виступ у Румунії став для нього першою поїздкою за кордон.

"Важко, бо не в своєму залі, в іншому місті тренуємося. Важко було знайти зал, часу дуже мало. Нам треба було згадати, як нам працювати разом. Для цього потрібен був час, бо ми довго не займалися разом, і вже відвикли друг від друга. З нею займатися добре. Буває, вона щось розуміє, щось не розуміє. Буває, щось ми не можемо зробити вдвох, бо якісь є непорозуміння" , — каже Валерій Андрійчук.Румунія. Валерій Андрійчук та Ольга Панченко на сцені талант-шоу Фото: Анжела Панченко
Зараз дует готує нові номери – для другого етапу конкурсу в травні та фіналу, до якого сподіваються потрапити, розповіла учениця Херсонської естрадно-циркової студії "Jin Roh" Ольга Панченко.

"У дуеті не дуже складно, бо коли тебе тримають, ти будеш впевнена, що не впадеш. Ми дуже довіряємо друг другу. Я дуже хочу, щоб ми пройшли далі, пройшли на фінал. Хочу забрати якісь кошти там і все віддати на ЗСУ", — говорить Ольга Панченко.
 
Через російські обстріли студія поки не має можливості відновити тренування у Херсоні, каже Ірина Бутусова. Більшість учнів і тренери студії перебувають у різних містах України та за кордоном, дехто влаштувався на роботу на круїзному лайнері.

"Дехто з учнів у тих містах, де вони є, намагаються ходити до інших студій або працювати самостійно в залі. Ми, своєю чергою, намагаємося хоча б із кимось дистанційно працювати за допомогою обміну відео чи зуму", — каже Ірина Бутусова.

Зустрічі у рідному Херсоні чекають і вірять, що скоро зможуть відновити звичні тренування розповіла Ірина Бутусова.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.