Херсонські «Латинос» стали переможцями міжнародних змагань з бальних танців

3 года назад 0

Юні спортсмени клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Лілія Логвинченко) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості привезли перемогу з Польщі, де відбулися Міжнародні змагання «Air Dance Christmas Ball».

Як інформує прес-служба міськради Херсону, найкращими серед найтитулованіших танцювальних пар світу, в своїй віковій категорії, стала пара: Щербіна Назар, учень Херсонської гімназії № 1, та Фоменко Варвара, учениця Олешківської гімназії № 1, які посіли І місце.

Вдало дебютувала (два І та одне ІІІ місця) танцювальна пара: Білецький Анатолій, учень Херсонського НВК № 11, та Лугановська Марія, учениця ЗЗСО № 41. Також першими стали Сторончак Кирило, випускник клубу, та Маценко Орина, учениця Херсонської гімназії №1; Лугановська Марія, учениця ЗЗСО № 41 – І місце (сольний виступ).

Танцювальна пара: Алексєєв Максим, учень ЗЗСО №56 та Петренко Влада, учениця Херсонської гімназії № 20, вирішили спробували себе в категорії «Юніори 2» (до 16 років) та отримали І місце! У своїй віковій категорії спортсмени здобули бронзу.

Срібними призерами змагань стали: Алексейчук Андрій, учень ЗЗСО № 46 та Тимошенко Єлизавета, учениця Олешківської гімназії № 1, бронзовими призерамиЛапін Олександр, учень Херсонської гімназії № 1 та Чергінець Кіра, учениця Херсонської гімназії № 1.

Ковальчук Семен, учень Херсонського академічного ліцею, та Гетта Єва, учениця Херсонської гімназії № 1, увійшли в фінал з 1/4 та посіли IV місце.

Випускники клубу «Латинос», Ліпшиць Станіслав та Коломейцева Нікторія, в категорії «Дорослі», отримали срібло.

Щиро вітаємо переможців та їхніх тренерів!