Херсонський драмтеатр вирушить на гастролі Україною

4 месяца назад 0

Херсонський облмуздрамтеатр 30 липня вирушить на гастролі країною — гастролі відбудуться за підтримки Українського культурного фонду, покази безкоштовні, але за попередньою реєстрацією.
Як передає , про це у повідомив генеральний директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Куліша Олександр Книга.

«30 липня театр Куліша знову вирушає на гастролі! Тепер — містами України з виставою «Лишатися (не) можна…», — йдеться у повідомленні.

Глядачів запрошують на вистави у Миколаєві, Кропивницькому, Черкасах, Києві, Житомирі, Івано-Франківську, Львові та Херсоні.

Як зазначається, гастролі відбудуться за підтримки Українського культурного фонду в межах проєкту «Ми не хотіли виїжджати…».
У театрі інформують, що усі покази будуть безкоштовними, але за попередньою реєстрацією — кількість місць обмежена.

Як повідомляв Укрінформ, у Херсоні готуються провести XXV міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» у вересні 2023 року під гаслом «Ми вдома!», частина колективів зможуть виступити в обласному центрі, інші долучаться онлайн.

​Раніше театр повідомляв про гастролі у Словаччині — з моновиставою «Кицька на спогад про темінь» та у Грузії — з «Юдою».​