Херсонський письменник отримав Все українську літературну премію імені Яра Славутича

1 неделя назад 0

Згідно з рішенням компетентного журі, наприкінці 2021 року почесний громадянин міста Херсона, полковник медичної служби у відставці, відомий український письменник, просвітник і краелюб Василь Васильович Гайдамака за художньо-історичний нарис «Козацький степ» відзначений званням Лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Яра Славутича.

Нагадаємо що літературна премія імені Яра Славутича присуджується за найкращий твір у жанрі поезії, прози, есеїстики, літературознавчих досліджень з проблем утвердження нашої державності та демократії. Художньо-історичний нарис Василя Гайдамаки «Козацький степ», який у 2019 році вийшов у світ у видавництві «Український пріоритет» (м.Київ), вже не один рік користується великим попитом серед читачів збірної України. Чимала кількість позитивних рецензій та відгуків друкувалися в газетах і журналах України, Канади, США.

Його автор розкриває читачеві красу і силу одвічного дикого степу, який надихає волелюбних земляків на захист козацьких привілеїв, свободи слова та відродженої історичної правди. Книга Василя Гайдамаки» Козацький степ» захоплює читача легкістю сприйняття досить суперечливих і непростих суспільно-політичних питань.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.